Účetní roku 2018: Porota vybrala 7 finalistů!

Soutěž ÚČETNÍ ROKU 2018 pořádá společnost Wolters Kluwer ČR pod odbornou záštitou Svazu účetních České republiky a Komory certifikovaných účetních. Generálním partnerem soutěže je společnost UniCredit Bank.

Setkání odborné poroty se uskutečnilo 4. září v prostorách pořadatele soutěže a z obdržených přihlášek, které mohla veřejnost zasílat v období od 1. května do 17. srpna, vybrala odborná porota celkem sedm profesních účetních, kteří se zúčastní finále soutěže. Na všechny finalisty nyní čeká soubor stejných otázek, s nimiž se budou muset popasovat při osobním pohovoru s odbornou porotou.

Vítěz v kategorii ÚČETNÍ ROKU 2018 bude následně vyhlášen na slavnostním galavečeru, který se uskuteční 11. prosince 2018 v hotelu International Prague.

Vedle této kategorie bude ještě vyhlášena kategorie ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2018. O tom, která účetní firma usedne na zlatém, stříbrném a bronzovém stupínku, rozhodne odborná porota na dalším setkání, jež se uskuteční v průběhu října.

COOKIES
Vážený návštěvníku, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Data využijeme ke zlepšování našich služeb. Předem děkujeme za udělení souhlasu.
Souhlas můžete odmítnout zde.