Startuje nová soutěž ÚČETNÍ ROKU 2018

V úterý 1. května 2018 odstartuje první ročník profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU. Soutěž, kterou pořádá společnost Wolters Kluwer ČR a jejímž generálním partnerem je UniCredit Bank, má za cíl vybrat nejlepší profesní účetní/účetního a také nejlepší účetní firmu v České republice.

Vhodné kandidáty na titul ÚČETNÍ ROKU 2018 i nominace na ÚČETNÍ FIRMU ROKU 2018 může posílat široká veřejnost i sami zaměstnanci účetních firem. O vítězích v obou kategoriích rozhodne na základě nominací odborná porota.

Jaká kritéria by měli splňovat jednotliví kandidáti z řad fyzických i právnických osob a jakým způsobem je možné zasílat nominace? Vše potřebné se dozvíte na stránkách soutěže www.ucetni-roku.cz.

Odbornou záštitu soutěži poskytují Svaz účetních České republiky a Komora certifikovaných účetních. Pořadatelem soutěže je společnost Wolters Kluwer ČR. Generálním partnerem soutěže je UniCredit Bank Czech Republic and Slovakia.

V odborné porotě soutěže zasednou osobnosti, jako Libor Vašek, předseda Komory certifikovaných účetních, Ivana Pilařová, uznávaná účetní specialistka, či Jana Skálová, členka Prezidia Komory daňových poradců ČR (kompletní složení poroty http://www.ucetni-roku.cz/porota/). Předsedkyní odborné poroty je Jana Pilátová, prezidentka Svazu účetních České republiky. „Jsem velmi ráda, že Svaz účetních ČR může podpořit tuto unikátní soutěž, jejímž cílem je především zvýšení společenského uznání této náročné, a bohužel často podceňované, profese a pozvednutí jejího renomé,“ vyjádřila se Jana Pilátová, předsedkyně odborné poroty.

Harmonogram soutěže:

  • zahájení 1. května 2018,
  • ukončení možnosti nominace/registrace do soutěže 31. července 2018,
  • rozhodování poroty,
  • slavnostní vyhlášení 11. prosince 2018.

UniCredit Bank je dlouholetým a spolehlivým partnerem malých a středních společností i živnostníků. Mezi její klienty patří také řada firem a jednotlivců v oblasti účetnictví. Banka jim nabízí širokou paletu finančních služeb od financování provozu a finanční rezervy s výhodnou úrokovou sazbou, přes podnikatelská konta pro všechny fáze podnikání až po investice, pojištění nebo služby spojené se zavedením elektronické evidence tržeb. UniCredit Bank má také přes 20 let zkušeností s péčí o klienty z řad svobodných povolání, jako jsou daňoví poradci, advokáti nebo lékaři.

V Praze dne 1. května 2018

Kontaktní osoba: Andrea Doušová
E-mail: Andrea.Dousova@wolterskluwer.com
Mobil: +420 731 516 376

COOKIES
Vážený návštěvníku, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Data využijeme ke zlepšování našich služeb. Předem děkujeme za udělení souhlasu.
Souhlas můžete odmítnout zde.