Aktuality

Skupina KODAP se stala ÚČETNÍ FIRMOU ROKU 2020. Kdo získal titul ÚČETNÍ ROKU 2020?

Netradiční formou, ale tradičně v dobré náladě, se v úterý 1. prosince 2020 uskutečnilo on-line vyhlášení výsledků již třetího ročníku soutěže ÚČETNÍ ROKU. Vinou koronaviru nemohl proběhnout slavnostní ceremoniál s vyhlášením výsledků tak, jak je zvykem, i přesto však měla akce značnou účast.

On-line přenos soutěže ÚČETNÍ ROKU 2020 byl vysílán z prostor společnosti Wolters Kluwer ČR, která je pořadatelem soutěže. Stejně jako v minulých letech, poskytly soutěži odbornou záštitu Komora certifikovaných účetních a Svaz účetních České republiky.


ÚČETNÍ ROKU 2019 Renáta Pavičová: „Soutěž jsem nebrala jako výzvu, ale jako ocenění mé dosavadní práce“

Renáta Pavičová je ředitelkou útvaru Finance a majetek v neustále se rozvíjející společnosti 3E PROJEKT, a. s., která působí v celé řadě odvětví od pivovarnictví a restauratérství až po zahraniční obchod. Renáta tak musí po odborné stránce zvládnout veškerou účetní problematiku a perfektně se orientovat v daňové oblasti. Samozřejmostí jsou měsíční i roční závěrky a každoroční daňová přiznání, audit a konsolidace, včetně mzdového účetnictví. Při tom všem zvládla svůj útvar modernizovat na poli elektronizace a automatizace účetnictví a vůbec celého informačního systému společnosti. Díky tomu dnes společnost využívá elektronickou výměnu dat a také robotizaci příjmu faktur. Při svém obrovském pracovním nasazení však nezapomíná ani na svůj volný čas – jejím největším koníčkem je kynologie, vede úspěšnou chovatelskou stanici bišonků.


Jednatel vítězné ÚČETNÍ FIRMY ROKU 2019: „Vážíme si toho, že kvalitu práce hodnotí v soutěži odborníci znalí oboru“

Ing. Tomáš Slavík je jednatelem poradenské společnosti SLUTO. Jeho firma s dlouhodobými zkušenostmi na poli účetnictví a daní, která je zároveň díky tomu, že využívá nejnovější technologie v oboru, také moderní společností s přeshraniční působností, se stala vítězem kategorie Účetní firma roku 2019.

 


ÚČETNÍ ROKU 2019 se stala Renáta Pavičová. Kdo získal titul ÚČETNÍ FIRMA ROKU 2019?

10. 12. 2019

Společnost Wolters Kluwer ČR pod odbornou záštitou Komory certifikovaných účetních a Svazu účetních České republiky uspořádala druhý ročník soutěže ÚČETNÍ ROKU. Slavnostní galavečer, při kterém si skleněnou plaketu odnesli čtyři ocenění, se uskutečnil v úterý 10. prosince 2019 v pražském hotelu International.


Vítězka titulu Účetní roku 2018: „Nejtěžší bylo nezakopnout, když jsem si šla pro cenu…“

7. 8. 2019

„Vysoká odbornost, přirozená inteligence, komunikativnost, analytické myšlení, nesmírná pracovitost a nasazení, profesionální a zároveň lidský přístup“ – to jsou klíčové vlastnosti, díky kterým byla nominována na cenu Účetní roku 2018. Ing. Vladimíra Přibylová ze společnosti Trivi je certifikovaný účetní expert a daňový poradce, zabývá se mnoha účetními oblastmi, od účetnictví neziskových i podnikatelských subjektů, mzdového účetnictví, přes controlling až po IFRS, ale také daněmi, pojištěním i interní lektorskou činností.


Jednatelka Účetní firmy roku 2018: „Když se člověk nechopí nové výzvy, zavírá si dveře před úspěchem…“

30. 7. 2019

Účetní firmou roku 2018 se stala společnost CESORG spol. s r.o. Byla založena v roce 1990 dvěma zakladateli, Ing. Zdenkou Bekrovou (absolventka VŠE, Evropský manažer, certifikovaná účetní) a Ing. Aloisem Tuháčkem (absolvent VŠE, postgraduálního studia – řízení podniku). Společnost z Hradce Králové skládající se nyní již ze tří firem poskytuje komplexní nabídku služeb v oboru účetnictví, mezd a bytové správy a také zajišťuje tento servis pro české firmy na Slovensku. Vlastní a každoročně obhajuje certifikaci kvality ISO 9001 a je členem Komory certifikovaných účetních a Sdružení nájemníků ČR. Od prosince loňského roku patří ke známkám kvality této společnosti i ocenění Účetní firma roku.

Zeptali jsme se Ing. Zdenky Bekrové, jedné ze zakladatelek společnosti CESORG, na její zkušenosti se soutěží Účetní firma roku.

 


Zahájen ročník 2019 – nominujte svého kandidáta!

1. 5. 2019

Již podruhé budeme oceňovat nejlepší profesní účetní/účetního a také nejlepší účetní firmu v České republice. Profesní soutěž ÚČETNÍ ROKU 2019, kterou pořádá Wolters Kluwer ČR, startuje 1. května 2019.

Nominace vhodných kandidátů na titul ÚČETNÍ ROKU 2019 a taktéž nominace na ÚČETNÍ FIRMU ROKU 2019 mohou posílat jak široká veřejnost, tak zaměstnanci účetních firem. Rozhodnutí o vítězích v obou kategoriích přísluší pak odborné porotě.


Účetní roku 2018: Porota již vybrala vítěze!

2. 11. 2018

V průběhu října se uskutečnila dvě setkání poroty soutěže ÚČETNÍ ROKU, kde bylo rozhodnuto o vítězích prvního ročníku této profesní soutěže. Kdo se stal vítězem kategorie ÚČETNÍ ROKU 2018 a které tři firmy obsadí první až třetí stupínek v kategorii ÚČETNÍ FIRMA ROKU? Vše bude odtajněno na slavnostním galavečeru, který se uskuteční 11. prosince 2018 v hotelu International Prague.


Účetní roku 2018: Již známe vítěze!

11. 12. 2018

Hotel International Praha, 11. prosince 2018, 17:00 hod. Právě v tento okamžik a na tomto místě byl zahájen slavnostní galavečer, na kterém byli vyhlášeni vítězové prvního ročníku profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU 2018. Soutěž, kterou pořádá společnost Wolters Kluwer ČR a jejímž generálním partnerem byla UniCredit Bank, měla za cíl vybrat nejlepší profesní účetní/nejlepšího profesního účetního a také nejlepší účetní firmu v České republice.


Účetní roku 2018: Porota vybrala 7 finalistů!

26. 9. 2020

Před necelým měsícem se uskutečnilo setkání odborné poroty prvního ročníku profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU, kde měla porota za úkol vybrat z přijatých nominací max. 10 nejlepších profesních účetních, kteří postoupí do finále soutěže. 


Startuje nová soutěž ÚČETNÍ ROKU 2018

1. 5. 2018

V úterý 1. května 2018 odstartuje první ročník profesní soutěže ÚČETNÍ ROKU. Soutěž, kterou pořádá společnost Wolters Kluwer ČR a jejímž generálním partnerem je UniCredit Bank, má za cíl vybrat nejlepší profesní účetní/účetního a také nejlepší účetní firmu v České republice.

Vhodné kandidáty na titul ÚČETNÍ ROKU 2018 i nominace na ÚČETNÍ FIRMU ROKU 2018 může posílat široká veřejnost i sami zaměstnanci účetních firem. O vítězích v obou kategoriích rozhodne na základě nominací odborná porota.

Jaká kritéria by měli splňovat jednotliví kandidáti z řad fyzických i právnických osob a jakým způsobem je možné zasílat nominace? Vše potřebné se dozvíte na stránkách soutěže www.ucetni-roku.cz.


COOKIES
Vážený návštěvníku, potřebujeme od Vás souhlas se zpracováním souborů cookies, tj. malých souborů, které se dočasně ukládají ve vašem prohlížeči. Data využijeme ke zlepšování našich služeb. Předem děkujeme za udělení souhlasu.
Souhlas můžete odmítnout zde.